SPONSOR BAĞLANTI
Bayan Kuaförü

Sizin bir kuaför dükkanınız var ve onu işletmek için elinizden geleni yapcaksınız. Nasıl Oynanır? Mouse sol tık ile yapcağınız işlemi seçiniz Oyun Tuşları: bayan kuaförü

4 / 5 (77 üyenin oyu)
7 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
10 yıl önce eklendi - Çamaşırcı
Çamaşırı yıka,kurut,ütüle,ver.Her bölümden sonra kazandığın parayla makinelerini yenileyebilirsin
7 yıl önce eklendi - Kulak modası
Sevdiğiniz şekilde kulağınızı takılarla donatın..
8 yıl önce eklendi - Aşk sihiri
Erkekleri kendinize aşık etmek için sizin aşkınızdan ölmeleri için gördüğünüz erkeklere farenizin sol tuşu ile tıklayın. Bina içinde dolaşarak tüm erkekleri kendinize aşık edebilirsiniz.
8 yıl önce eklendi - Powerpuff Giydir
Bu sevimli kahramanlarımız powerpuff kızlar ... Bu gün yeni bir şeyler giymek istiyorlar... Hadi powerpuff Kızlarına Yardım edin ... Nasıl Oynanır ? Nesneyi Seçin ! Sol Tıka basılı tutarak sürükleyin ve bırakın ! Kontrol Tuşları Resimleri : Tıkla ! Alt Bilgi : Powerpuff Girls Emmy Ödüllü Amerikan animasyon televizyon dizisi. Cartoon Network kanalında yayınlanır. Yaratıcısı Craig McCracken'dır. 1992 yılında yaratılmıştır ve o zamanki adı Whoopass Stew'dir. Birçok ülkede yayımlanmış ve yayımlanan dizi 18 Kasım 1998'de başladı ve yedi yıl sürdü. 14 Aralık 2007'de yapılan 79. bölümle bitti ve yayımlandığı sürece ABD'de Cuma günlerinin What A Cartoon adlı kuşağının değişilmezi oldu. Dizi sürecinde Twas The Fight Before Christmas, Powerpuff Girls The Movie ve dizinin bitiminin ardından üç yıl sonra The Powerpuff Girls Rule adlı ikisi TV biri sinema olmak üzere üç filmi yapılarak tekrar sevenlerine merhaba demiştir. Aynı zamanda dizi yapılan müzik ve şarkıları ile adından çok söz ettirmiş ve beğenilmiştir. Yayınladığı dönemde Cartoon Network'ün ABD kolunda en çok izlenmiş dizilerden biri oldu ve idol haline geldi. Ayrıca Japonya'da anime uyarlaması ve çizgi romanı başlanmıştır. Çizgi romanın adı Powerpuff Girls: Deja View.