SPONSOR BAĞLANTI
Bombalı Bilardo

üzerlerinde süre sınırlı bilardo topları var bu topları süreleri bitmeden deliklere geçirin fare yardımı ile toplara vurun. iyi eglenceler.

5 / 5 (4 üyenin oyu)
8 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
9 yıl önce eklendi - Bilardo hastası
Bilardo hastaları için güzel bir bilardo oyunu daha
9 yıl önce eklendi - Jet bilardo
jet gibi.Mouse ile oyuna başlamak için start'a tıklamalıyız.Oyun kuralları Amerikan bilardosuna göre olacaktır.Oyunda yapmamız gereken verilen süre içinde bütün topları deliklere atmak olacaktır ama dikkat edeceğimiz şey,siyah topu en son atmaıyız.Tabi bu yine Amerikan bilardosunun bir kuralı.Rakibimiz olmadıgı için tek başımıza oyanayacagız.Bunun artısı topları istediğimiz gibi yönlendirebiliriz.Topa vururken once vurus acısı masusu hareket ettirerek,sonra da mausa bir defa tıklayıp geriye doğru ıstakayı çekerek bırakmalıyız.Istakayı geri çekme mesafemiz ve geri bırakış hızımız topa vurus hızımızı belirleyecektir.Bu şekilde bütün topları atarak oyunu bitirebiliriz.Begenerek oynayacagınız güzel bir bilardo oyunu.İyi eğlenceler...
11 yıl önce eklendi - Patlayan bilardo
Süre dolmadan topları bitirmelisiniz.Mouse ile oynanıyor.
8 yıl önce eklendi - Sistemli bilardo
Bu bilardo oyununda ıstakayı vurmadan önce nereye gideceğini kısmen görebiliyorsunuz. Ardından vurmak için fare sol tuşu ile ıstakayı geriye çekin ve bırakın.