SPONSOR BAĞLANTI
Bratz sasha Boyama

Sizin hayalinizdeki Bratz sasha nasıl bakalım bu oyunu oynayarak nasıl bir görünüm vereceksiniz... Fare ile önce renk paletinden renk seçin daha sonra renklendirmek istediğiniz yere tıklayın.

4 / 5 (3 üyenin oyu)
8 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
11 yıl önce eklendi - Bratz akvaryum
Oyunumuzu başlatmak için Play Now butonunu tıklayalım. Ve Next butonuna basalım. Ve daha sonra oyunumuzu eğlenceli bir biçimde oynayalım. İyi eğlenceler.
9 yıl önce eklendi - Jade bratz
Kendi zevkinize göre jade'yi giydirmeye ne dersiniz.Çok zevkli bir oyun daha sizleri bekliyor... Oyuna start'a tıklayarak başlamalıyız.Oyun açılınca sağ ve sol taraflarda her biri birbirinden güzel ve bir çok renk çeşitleriyle kıyafetler bulunmaktadır.jade'nin resmi ise ortada olacaktır.Yapmamız gereken beğendimiz kıyafetlerin üzerine tıklayıp Jade'nin resminin üstüne taşımaktır.Bu oyunda sadece mausu kullanmamız yeterli olacaktır.Oyunu bitirmek için alttaki next'e tıklamalıyız.Beğenmediğimiz bir kıyafeti değiştirmek için üzerine başka kıyafet giydirebilir ya da yine alttaki reset'e tıklayarak oyunu ilk baştaki haline dönderebiliriz.Çok eğleneceğinizi düşündüğümüz bir oyun.İyi eğlenceler...
11 yıl önce eklendi - Bratz buz pateni
BUZDA DANS oyununda patenci arkadaşımıza buz pisti üzerinde en güzel figürleri sergileyip jüriden tam puan alaması için yardım edeceksiniz. Oyun yüklendikten sonra PLAY ve CONTINIUE'ye tıklayın ardından soldaki figürleri sağdaki kutulara sırasıyla yerleştirip kendinize ait bir buz dansı oluşturacaksınız. Tüm figürleri yerleştirdikten sonra SKATE'e basarak dansınızı seyredebilir ve jüriden puanları bekleyebilirsiniz. ^jüri en fazla toplam 30 puan verebilir.
8 yıl önce eklendi - Sanat Gecesi Elbisesi
Sanat Gecesi için bir elbise gerekli daha doğrusu moda olacak bir elbise... Podyumda yer alacak modeller arasında en güzeli olmalı ... Tabi ki fotoğraf çekimleri ve dergi kapaklarında da yer alacak ... Moda da Ustalığınızı gösterin ! Nasıl Oynanır ? Nesneyi Seçin! Sol Tıka Basılı tutun ve Modelin Üzerine Bırakın ! Saç, Elbise yi değiştirmek için saçın ya da elbisenin üzerine tıklayın ! Ten Rengi İçin Sol Üst köşedeki Makyaj malzemesinden rengi seçip tıklamanız yeterlidir !