SPONSOR BAĞLANTI
Bratz yatak odası

Bratz yatak odası

4 / 5 (25 üyenin oyu)
9 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
11 yıl önce eklendi - Bratz akvaryum
Oyunumuzu başlatmak için Play Now butonunu tıklayalım. Ve Next butonuna basalım. Ve daha sonra oyunumuzu eğlenceli bir biçimde oynayalım. İyi eğlenceler.
8 yıl önce eklendi - Bratz Kızının Evi
Bratz kızlarının evini fare yardımı ile düzeltebilirmisiniz. bkalım sizin dekor anlayışınız nasılmış iyi eglenceler.
9 yıl önce eklendi - Jade bratz
Kendi zevkinize göre jade'yi giydirmeye ne dersiniz.Çok zevkli bir oyun daha sizleri bekliyor... Oyuna start'a tıklayarak başlamalıyız.Oyun açılınca sağ ve sol taraflarda her biri birbirinden güzel ve bir çok renk çeşitleriyle kıyafetler bulunmaktadır.jade'nin resmi ise ortada olacaktır.Yapmamız gereken beğendimiz kıyafetlerin üzerine tıklayıp Jade'nin resminin üstüne taşımaktır.Bu oyunda sadece mausu kullanmamız yeterli olacaktır.Oyunu bitirmek için alttaki next'e tıklamalıyız.Beğenmediğimiz bir kıyafeti değiştirmek için üzerine başka kıyafet giydirebilir ya da yine alttaki reset'e tıklayarak oyunu ilk baştaki haline dönderebiliriz.Çok eğleneceğinizi düşündüğümüz bir oyun.İyi eğlenceler...
8 yıl önce eklendi - Yüksek Trend
Bu kız çok havalı ve de çok güzel ... Galiba mesleği de modellik ... Ama bir sorun var sanki " Bir türlü kendine elbise beğendiremiyor !" Sen Yardım eder misin ? Nasıl Oynanır ? Sol tık ile Sağ taraftaki cam reyonu açın ve elbisenizi seçin ! Yukarıdaki dairelerden elbise tipini ve kategorisini değiştirin ! Elbiseyi sol tık ile alın ve kızın üzerine bırakın!