SPONSOR BAĞLANTI
Dinozor Yarışı

Dinozorumuz macera arıyor sizde onun bu macerasında yardımcı olmalıyız düşmemeye çarpmamaya dikkat etmelisiniz bunu yaparken yön tuşlarını kullanabilirsiniz oyunumuz gayet kolaydır iyi şanslar dileriz. Nasıl Oynanır? Ok tuşları ile ileri, geri, geriye takla, ileriye takla yapabilirsiniz Oyun Tuşları: Dino

3 / 5 (5 üyenin oyu)
8 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
8 yıl önce eklendi - Radarlı Yol
bu yolda çok sayıda radar bulunmaktadır radara yakalanmadan bakalım ilerleyebilecekmisiniz? Radara birden fazla yakalandığınızda polisler etrafınızı çevirir dikkat edin.
11 yıl önce eklendi - Romanius
İntikam almak için karşı orduyla savaşıyorsunuz. Karşı orduda okçular, piyadeler, devler ve birsürü savaşçı var. Bölümleri atladıkça zorluk ve savaşçı türü değişiyor.İlerlemeli dövüş için "Story Mode", Arena dövüşü için "Battle Mode" a tıklıyorsunuz. Ok tuşlarıyla yönlendiriyorsunuz. "A" Saldırma, "S" Zıplama, "D" Savunma dır.
11 yıl önce eklendi - Örümcek adası
Stat Game ie na başlayın.Sağa ve sola hareket için sağ ve sol yön tuşlarını zıplamak için yukarı tuşunu kullanarak altınları toplayıp ilerlemeye çalışın.
7 yıl önce eklendi - Zıplayan Kutucuk
Zıplayan kutu macera peşinde ve sizde ona yardımcı olmalısınız bölümleri geçin ve heyecanın tadına varın... Nasıl Oynanır? Ok tuşları ile Oyun Tuşları: oyun