SPONSOR BAĞLANTI
Gelin Giydir

Gelin Giydir Oyunumuzda Gelinimizi bu mutlu gününe en güzel yakışır şekilde giydirmek sizlere düşüyor.Haydi Bakalım gelini giydirin

3 / 5 (17 üyenin oyu)
6 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
11 yıl önce eklendi - Masal Kız
Sol taraftaki butonlara tıklayarak masal kızını süsleyin.
9 yıl önce eklendi - Bebek bakıcılığı
Bebek bakıcısı olarak işe alındınız ve artık evdeki bebek ne isterse kısa zaman dilimi içinde ona yetiştirmeniz gerekiyor. Bunun içinevin çeşitli odalarındaki nesneleri toplayın ve bebeğe götürün. Bebeğin ağlaması ancak bu şekilde duracaktır. Evde başıboş dolaşan bir de köpek var ona da yakalanmamaya özen gösterin. Eğer sizi görürse havlar ve bebeğin daha da çok ağlamasına neden olur.
8 yıl önce eklendi - Powerpuff Giydir
Bu sevimli kahramanlarımız powerpuff kızlar ... Bu gün yeni bir şeyler giymek istiyorlar... Hadi powerpuff Kızlarına Yardım edin ... Nasıl Oynanır ? Nesneyi Seçin ! Sol Tıka basılı tutarak sürükleyin ve bırakın ! Kontrol Tuşları Resimleri : Tıkla ! Alt Bilgi : Powerpuff Girls Emmy Ödüllü Amerikan animasyon televizyon dizisi. Cartoon Network kanalında yayınlanır. Yaratıcısı Craig McCracken'dır. 1992 yılında yaratılmıştır ve o zamanki adı Whoopass Stew'dir. Birçok ülkede yayımlanmış ve yayımlanan dizi 18 Kasım 1998'de başladı ve yedi yıl sürdü. 14 Aralık 2007'de yapılan 79. bölümle bitti ve yayımlandığı sürece ABD'de Cuma günlerinin What A Cartoon adlı kuşağının değişilmezi oldu. Dizi sürecinde Twas The Fight Before Christmas, Powerpuff Girls The Movie ve dizinin bitiminin ardından üç yıl sonra The Powerpuff Girls Rule adlı ikisi TV biri sinema olmak üzere üç filmi yapılarak tekrar sevenlerine merhaba demiştir. Aynı zamanda dizi yapılan müzik ve şarkıları ile adından çok söz ettirmiş ve beğenilmiştir. Yayınladığı dönemde Cartoon Network'ün ABD kolunda en çok izlenmiş dizilerden biri oldu ve idol haline geldi. Ayrıca Japonya'da anime uyarlaması ve çizgi romanı başlanmıştır. Çizgi romanın adı Powerpuff Girls: Deja View.
7 yıl önce eklendi - Perili okul
perili okul oyunu