SPONSOR BAĞLANTI
Jade bratz

Kendi zevkinize göre jade'yi giydirmeye ne dersiniz.Çok zevkli bir oyun daha sizleri bekliyor... Oyuna start'a tıklayarak başlamalıyız.Oyun açılınca sağ ve sol taraflarda her biri birbirinden güzel ve bir çok renk çeşitleriyle kıyafetler bulunmaktadır.jade'nin resmi ise ortada olacaktır.Yapmamız gereken beğendimiz kıyafetlerin üzerine tıklayıp Jade'nin resminin üstüne taşımaktır.Bu oyunda sadece mausu kullanmamız yeterli olacaktır.Oyunu bitirmek için alttaki next'e tıklamalıyız.Beğenmediğimiz bir kıyafeti değiştirmek için üzerine başka kıyafet giydirebilir ya da yine alttaki reset'e tıklayarak oyunu ilk baştaki haline dönderebiliriz.Çok eğleneceğinizi düşündüğümüz bir oyun.İyi eğlenceler...

4 / 5 (2 üyenin oyu)
9 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
9 yıl önce eklendi - Bratz yatak odası
Bratz yatak odası
11 yıl önce eklendi - Bratz akvaryum
Oyunumuzu başlatmak için Play Now butonunu tıklayalım. Ve Next butonuna basalım. Ve daha sonra oyunumuzu eğlenceli bir biçimde oynayalım. İyi eğlenceler.
8 yıl önce eklendi - Bratz Bebekleri
bebeklerimizi yerlerine ulaştırabilecekmisiniz bakalım yön tuşları ile hareketi sağlayabilirsiniz.
8 yıl önce eklendi - Bratz sasha Boyama
Sizin hayalinizdeki Bratz sasha nasıl bakalım bu oyunu oynayarak nasıl bir görünüm vereceksiniz... Fare ile önce renk paletinden renk seçin daha sonra renklendirmek istediğiniz yere tıklayın.