SPONSOR BAĞLANTI
Nişan Al ve Bırak

Sana verilen süre içerisinde misketleri oldukça az sayıda atış yaparak deliklerin içine sok. Puan kazanman için mümkün olduğunca fazla kıymetli taş topla. Bonus puanları az atışla görevi tamamlayarak atışları biriktirerek ve seviyeleri mümkün olduğunca hızlı geçerek toplanır. İleriye doğru plan yaparak ve kamerayı tıklayıp sürükleyerek atış yapılacak yerlerdeki engelleri daha iyi görebilirsin. Bazı platformlar zor gibidir, bazılarının ise kenarlıkları yok hatta bazıları hareket bile etmekte! Dikkatli ol ve gözün açık olsun. Tek vuruşta deliğe sokabilirim dediğini duyar gibiyim! Hadi vurmaya başla..

4 / 5 (15 üyenin oyu)
3 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
8 yıl önce eklendi - Bay Bayan Smith
Oyuna önce oyunculardan birini seçerek başlayacaksınız. Smith'lerden hangisi olacağınıza karar verdiyseniz sonra silahınızı seçin ve karşınıza çıkan hedefleri fare yardımı ile vurmaya çalışın.
11 yıl önce eklendi - Kola Avı
Oyun başladığında ekranın ortasındaki Throw yazısını tıklayarak kolayı fırlatın ve kolayı havada vurarak suya düşmesine engel olmaya çalışın.
11 yıl önce eklendi - Sniper Okulu
Oyun tarzınızı seçtikten sonra mouse ile nişan alıp sol mouse tuşu ile hedeflere ateş edin.
8 yıl önce eklendi - Bomba Zıplatma
Evden bomba atan birisi sizi patlatmak istiyor. Sizde yön tuşları ile bombayı zıplatarak alan dışına çıkartın. Bazen kırmızı bomba atıyor onu sakın yakalamayın o patlıyor.