SPONSOR BAĞLANTI
Nişan Al ve Bırak

Sana verilen süre içerisinde misketleri oldukça az sayıda atış yaparak deliklerin içine sok. Puan kazanman için mümkün olduğunca fazla kıymetli taş topla. Bonus puanları az atışla görevi tamamlayarak atışları biriktirerek ve seviyeleri mümkün olduğunca hızlı geçerek toplanır. İleriye doğru plan yaparak ve kamerayı tıklayıp sürükleyerek atış yapılacak yerlerdeki engelleri daha iyi görebilirsin. Bazı platformlar zor gibidir, bazılarının ise kenarlıkları yok hatta bazıları hareket bile etmekte! Dikkatli ol ve gözün açık olsun. Tek vuruşta deliğe sokabilirim dediğini duyar gibiyim! Hadi vurmaya başla..

4 / 5 (15 üyenin oyu)
3 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
10 yıl önce eklendi - Metal vurmaca
Silahlı çocuk karakterini yön tuşları ile yönetin space ile zıplayın ve fare yardımıyla engelleri vurun.Oyunun amacı dolarları toplamak.Ne kadar metal vurararsanız o kadar çok dolar biriktirirsiniz.Başlamak için PLAY'e basın
8 yıl önce eklendi - Okçu kız
okçu kız ile ok atmanın keyfini cıkartmaya ne dersiniz.Keyif alarak oynayacagınız bir oyun daha sizlerle... oyuna play now'a tıklayarak başlamalıyız.Oyun açılınca solda okçu kız ve sağ taraftada hedef tahtası görülecektir.Yapmamız gereken oku hedef tahtasındaki en yüksek puanın üzerine atmak olacaktır.Bunun için klayvyeden yön tuşlarını ve spaces(boşluk) tuşunu kullanmalıyız.Yön tuşları ile okun hedefe göre aşağı yukarı yönünü ayarlamalı,sağ-sol yön tuşlarıyla da nişan almalı ve spaces tuşuna basarak(ne kadar cok basarsak oku atma şiddeti o kadar artacaktır)oku hedef tahtasına fırlatmatmalıyız.Çok zevkli ve eğlenceli bir oyun.İyi eğlenceler...
7 yıl önce eklendi - Geyik Avlama
Karşınıza çıkan geyiklerin üzerinde atış yapmanız gereken yerler var. Oraya fare sol tuş yardımı ile ateş edin bakalım kaç geyik vurabileceksiniz.
7 yıl önce eklendi - Tank Fırlat
hulk'a tank fırlattırmak istermisiniz? cevabınız evet ise fare yardımı ile şiddetini belirleyin bıraktığınızda kaç metre öteye düştüğünü görebilirsiniz.