SPONSOR BAĞLANTI
Ofis Kavgası

Elinizde rulo dosya fırlatan bir tabanca var size bakıp kaçan iş arkadaşlarınızı vurabilecekmisiniz. Fare sol tuşunu kullanabilirsiniz.

3 / 5 (4 üyenin oyu)
8 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
8 yıl önce eklendi - Rakipleri Öldür
Karşınıza çıkan rakiplerinizi fare sol tuşuna basarak öldürebilirsiniz. Yine nişan almak için fareyi kullanabilirsiniz. Dikkat edin sizi öldürmeden siz onları öldürün.
3 yıl önce eklendi - Nişan Al ve Bırak
Sana verilen süre içerisinde misketleri oldukça az sayıda atış yaparak deliklerin içine sok. Puan kazanman için mümkün olduğunca fazla kıymetli taş topla. Bonus puanları az atışla görevi tamamlayarak atışları biriktirerek ve seviyeleri mümkün olduğunca hızlı geçerek toplanır. İleriye doğru plan yaparak ve kamerayı tıklayıp sürükleyerek atış yapılacak yerlerdeki engelleri daha iyi görebilirsin. Bazı platformlar zor gibidir, bazılarının ise kenarlıkları yok hatta bazıları hareket bile etmekte! Dikkatli ol ve gözün açık olsun. Tek vuruşta deliğe sokabilirim dediğini duyar gibiyim! Hadi vurmaya başla..
11 yıl önce eklendi - Yıldız Savaşcısı 2
Yön tuşları ile geminizi döndürüp, space bar ile ateş ederek ilerleyin. Topladığınız krediler ile geminize yeni parçalar satın alın.
8 yıl önce eklendi - Bomba Zıplatma
Evden bomba atan birisi sizi patlatmak istiyor. Sizde yön tuşları ile bombayı zıplatarak alan dışına çıkartın. Bazen kırmızı bomba atıyor onu sakın yakalamayın o patlıyor.