SPONSOR BAĞLANTI
Powerpuff Giydir

Bu sevimli kahramanlarımız powerpuff kızlar ... Bu gün yeni bir şeyler giymek istiyorlar... Hadi powerpuff Kızlarına Yardım edin ... Nasıl Oynanır ? Nesneyi Seçin ! Sol Tıka basılı tutarak sürükleyin ve bırakın ! Kontrol Tuşları Resimleri : Tıkla ! Alt Bilgi : Powerpuff Girls Emmy Ödüllü Amerikan animasyon televizyon dizisi. Cartoon Network kanalında yayınlanır. Yaratıcısı Craig McCracken'dır. 1992 yılında yaratılmıştır ve o zamanki adı Whoopass Stew'dir. Birçok ülkede yayımlanmış ve yayımlanan dizi 18 Kasım 1998'de başladı ve yedi yıl sürdü. 14 Aralık 2007'de yapılan 79. bölümle bitti ve yayımlandığı sürece ABD'de Cuma günlerinin What A Cartoon adlı kuşağının değişilmezi oldu. Dizi sürecinde Twas The Fight Before Christmas, Powerpuff Girls The Movie ve dizinin bitiminin ardından üç yıl sonra The Powerpuff Girls Rule adlı ikisi TV biri sinema olmak üzere üç filmi yapılarak tekrar sevenlerine merhaba demiştir. Aynı zamanda dizi yapılan müzik ve şarkıları ile adından çok söz ettirmiş ve beğenilmiştir. Yayınladığı dönemde Cartoon Network'ün ABD kolunda en çok izlenmiş dizilerden biri oldu ve idol haline geldi. Ayrıca Japonya'da anime uyarlaması ve çizgi romanı başlanmıştır. Çizgi romanın adı Powerpuff Girls: Deja View.

3 / 5 (5 üyenin oyu)
8 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
11 yıl önce eklendi - Kelebek ve Kız
"Kelebek ve Kız" güzel ve eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz güzel bir oyun! Kelebek ile Kızı uçurun. Yolunuzun üzerindeki bütün nesneleri toplayın! Nasıl Oynanır? Yön Tuşları ile Yukarı - Aşağı Yapın! Kontrol Tuşları Resimleri: Yukarı - Aşağı!
9 yıl önce eklendi - Büyük takılar
Ammada büyük takılar kullanıyor bu kızımız..Ama bunun için sizin yardımınıza ihtiyacı var gibi.:)
6 yıl önce eklendi - Gelin Giydir
Gelin Giydir Oyunumuzda Gelinimizi bu mutlu gününe en güzel yakışır şekilde giydirmek sizlere düşüyor.Haydi Bakalım gelini giydirin
10 yıl önce eklendi - Bebeği giydir
Bebeği zevkinize göre giydirin