SPONSOR BAĞLANTI
Sanat Gecesi Elbisesi

Sanat Gecesi için bir elbise gerekli daha doğrusu moda olacak bir elbise... Podyumda yer alacak modeller arasında en güzeli olmalı ... Tabi ki fotoğraf çekimleri ve dergi kapaklarında da yer alacak ... Moda da Ustalığınızı gösterin ! Nasıl Oynanır ? Nesneyi Seçin! Sol Tıka Basılı tutun ve Modelin Üzerine Bırakın ! Saç, Elbise yi değiştirmek için saçın ya da elbisenin üzerine tıklayın ! Ten Rengi İçin Sol Üst köşedeki Makyaj malzemesinden rengi seçip tıklamanız yeterlidir !

4 / 5 (3 üyenin oyu)
8 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
9 yıl önce eklendi - Bratz boyama
Bratz'ı sağdan onlarca farklı renkleri mouse ile seçerek zevkinize uygun,en güzel şekilde boyayabilirsiniz.Tabi bizim kadar kötü boyamayın aman:)
11 yıl önce eklendi - Bratz akvaryum
Oyunumuzu başlatmak için Play Now butonunu tıklayalım. Ve Next butonuna basalım. Ve daha sonra oyunumuzu eğlenceli bir biçimde oynayalım. İyi eğlenceler.
8 yıl önce eklendi - Bratz Tamamlama
Bratz yapbozunu bakalım tamamlayabilecekmisiniz farenizin sol tuşuna basılı tutarak parçaları birleştirin.
8 yıl önce eklendi - Yüksek Trend
Bu kız çok havalı ve de çok güzel ... Galiba mesleği de modellik ... Ama bir sorun var sanki " Bir türlü kendine elbise beğendiremiyor !" Sen Yardım eder misin ? Nasıl Oynanır ? Sol tık ile Sağ taraftaki cam reyonu açın ve elbisenizi seçin ! Yukarıdaki dairelerden elbise tipini ve kategorisini değiştirin ! Elbiseyi sol tık ile alın ve kızın üzerine bırakın!