SPONSOR BAĞLANTI
Sasha bratz

Kendi zevkinize göre Sasha Bratz'i giydirmeye ne dersiniz.Çok zevkli bir oyun daha sizleri bekliyor... Oyuna play'e tıklayarak başlamalıyız.Oyun açılınca sağ ve sol taraflarda her biri birbirinden güzel ve bir çok renk çeşitleriyle kıyafetler bulunmaktadır. Sasha'nın resmi ise ortada olacaktır.Yapmamız gereken beğendiniz kıyafetlerin üzerine tıklayıp Sasha'nın üstüne taşımaktır.Bu oyunda sadece mausu kullanmamız yeterli olacaktır.Oyunu bitirmek için alttaki next'e tıklamalıyız.Beğenmediğimiz bir kıyafeti değiştirmek için üzerine başka kıyafet giydirebilir ya da yine alttaki reset'e tıklayarak oyunu ilk baştaki haline dönderebiliriz.Çok eğleneceğinizi düşündüğümüz bir oyun.İyi eğlenceler...

4 / 5 (3 üyenin oyu)
9 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
8 yıl önce eklendi - Bratz sasha Boyama
Sizin hayalinizdeki Bratz sasha nasıl bakalım bu oyunu oynayarak nasıl bir görünüm vereceksiniz... Fare ile önce renk paletinden renk seçin daha sonra renklendirmek istediğiniz yere tıklayın.
9 yıl önce eklendi - Bratz yatak odası
Bratz yatak odası
11 yıl önce eklendi - Bratz buz pateni
BUZDA DANS oyununda patenci arkadaşımıza buz pisti üzerinde en güzel figürleri sergileyip jüriden tam puan alaması için yardım edeceksiniz. Oyun yüklendikten sonra PLAY ve CONTINIUE'ye tıklayın ardından soldaki figürleri sağdaki kutulara sırasıyla yerleştirip kendinize ait bir buz dansı oluşturacaksınız. Tüm figürleri yerleştirdikten sonra SKATE'e basarak dansınızı seyredebilir ve jüriden puanları bekleyebilirsiniz. ^jüri en fazla toplam 30 puan verebilir.
10 yıl önce eklendi - Bratz kuaför
Sevimli ve vamp Bratz kızlarımız bugün kuaföre gidiyorlar, saçbakı, boya, yıkama, fön, tırnak bakımı ve daha birçok bakımı kızlarımıza yaparak oyunu oynayalım.