SPONSOR BAĞLANTI
Star Dominion

Gerçek zaman strateji oyunu. Maden kaynakları, ve, savunma sistemleri olan şehirleri inşa eder, düşman tarafından kontrol edilen düşman esasları ve tutsak alma kaynaklarına saldırmak için yeni teknolojiler ve tren ünitelerini araştırır.Kısaca,Gerçek zamanlı strateji oyunu olan star dominion da kendimizi geliştirip düşmanı yoketmeye çalışıyoruz.

4 / 5 (3 üyenin oyu)
10 yıl önce eklendi
BENZER OYUNLAR
8 yıl önce eklendi - Ada Savaşı
"Çağ Savaşı" oyunundan sonra yine güzel ve son derece zeka ve strateji isteyen bir oyun, sizleri "Ada Savaşı" ile baş başa bırakıyorum! Bütün bilgi ve becerilerinizi bu oyunda sınayın! Oyun ile ilgili Bilgi: "Savaş gemileri adanıza saldırıyor, bu saldırılara karşı koydukça sizlere saldıran kuvvetlerin gücü de artacak!" Nasıl Oynanır? Mouse ve sol tık ile işlemleri gerçekleştirin! Sol tık ile sağa sola bakının! Oyundan Bir Not: "Büyük Krallıkların büyük düşmanları olur!" Kontrol Tuşları: Ada Savaşı oyunu Ada Savaşı oyna
8 yıl önce eklendi - Matrix Uzay Savaşı
Matrix de uzay savaşı çıktı yaratıkları yok edin üssünüzü koyunun uzun tuş ateş etmeyi yön tuşları sağa sola gitmenizi sağlar. kolay gelsin iyi eglenceler.
6 yıl önce eklendi - Nano Krallıklar
Nano Krallıklar Oyunumuzda yetiştirdiğimiz askerleri düşmanlar üstüne salarak onları alt edin ve savaşı siz kazanın
8 yıl önce eklendi - Ajan Arabası
ajan arabasını siz kullanıyorsunuz uzun tuş ile ateş edebilir yön tuşları ile hareketi sağlayabilirsiniz.